Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

WDK w Strzelnie – drugi turniej Puckiej Ligi Baśki

Kłos Werblinia ponownie zwycięski! 28 września 2013 r. w Wiejskim Domu Kultury w Strzelnie odbył się drugi turniej Puckiej Ligi Baśki 2013/2014. W turnieju wzięło udział 122 zawodników w tym 6 kobiet z 23 drużyn.

Pełną klasyfikację można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke

Więcej informacji na stronie: www.oksitpuck.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content