Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

APEL – AKCJA ZIMA

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku apeluje o informowanie tut. Ośrodka oraz Policji o każdej zauważonej osobie leżącej lub siedzącej na ziemi, ławkach, przystankach, czy też osobie starszej, samotnej, która mogłaby być narażona na wyziębienie, czy też zamarznięcie.
Okres zimowy i znaczne spadki temperatur stwarzają potencjalne zagrożenie dla życia i zdrowia osób bezdomnych, w podeszłym wieku i samotnych. Zagrożenie utraty życia dotyczy w tym okresie także osób nietrzeźwych, przebywających na wolnym powietrzu, bądź w pomieszczeniach opuszczonych i nieogrzewanych.
Informacje można przekazywać osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Pucku (ul. 10 Lutego 38, pokój nr 206 lub 207) lub pod nr tel. 058 675 46 77, 058 675 46 78, 058 675 46 79, 058 675 46 81, a także na Policję pod nr tel. 997 lub bezpośrednio w Komendzie Powiatowej Policji w Pucku (ul. Dworcowa 5).

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content