Aukcja charytatywna obrazów grupy malarskiej ?Artmania? dla OTOZ Animals w Dąbrówce

Serdecznie zapraszamy Państwo na długo wyczekiwaną aukcję charytatywną obrazów namalowanych przez grupę malarską ?Artmania?, działającą przy Domu Kultury w Żelistrzewie.

Pragniecie nacieszyć oko ciekawymi pracami malarskimi, nabyć je, a przy okazji wspomóc funkcjonowanie schroniska ratującego życie wielu psich i kocich podopiecznych?

Zapraszamy zatem 27 listopada o godz. 16:00 do Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie.

Podczas wydarzenia nie zabraknie atrakcji!

Imprezę poprowadzi Józef Roszman, a wraz z nim na scenie wystąpi zespół ? Plesta.

Wszystkie zebrane środki przeznaczone będą na wsparcie finansowe Schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce. Na miejscu będą czekać wolontariusze.

Nie możemy się doczekać! Do zobaczenia.

OKSiT w Gminie Puck