Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Dzień Gęsi w Strzelnie

Dzień Gęsi w Strzelnie

W ubiegłą niedzielę mieliśmy okazję bawić się z Państwem w Wiejskim Domu Kultury w Strzelnie. Impreza zorganizowana przez nas oraz Koło Gospodyń Wiejskich ze Strzelna cieszy się co roku dużym powodzeniem.

W bogatym menu przygotowanym przez Panie z KGW mogliśmy skosztować wielu pysznych potraw z gęsiny, potańczyć przy muzyce zespołu Czarne Kapelusze oraz wziąć udział w wielu konkursach przygotowanych przez organizatorów.

Mamy nadzieję, że podczas ?Dnia Gęsi? tak jak my, bawiliście się świetnie!

Przesyłamy fotorelację z imprezy -> galeria 

OKSiT w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content