Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Awans zawodowy nauczycieli w Sesji jesiennej w Gminie Puck

Awans zawodowy nauczycieli w Sesji jesiennej w Gminie Puck

W dniu 15 grudnia 2020 r.  Wójt Gminy Puck wręczył nauczycielom akty awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Po otrzymaniu aktu nauczyciele złożyli stosowne ślubowanie.

Awans na nauczyciela mianowanego otrzymali nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Werblini oraz Szkoły Podstawowej w Swarzewie.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content