Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • banereko
  • Budowa sieci kanalizacji deszczowej wraz ze zbiornikiem retencyjnym w miejscowości Żelistrzewo ? etap I

Budowa sieci kanalizacji deszczowej wraz ze zbiornikiem retencyjnym w miejscowości Żelistrzewo ? etap I

Gmina Puck realizuje zadanie pn.: ?Budowa sieci kanalizacji deszczowej wraz ze zbiornikiem retencyjnym w miejscowości Żelistrzewo ? etap I?.

Przedsięwzięcie wykonane zostanie w ramach zadania: ?Poprawa efektywności wód opadowych poprzez budowę systemów kanalizacji deszczowej na terenie gmin Związku Międzygminnego Zatoki Puckiej ? kanalizacja deszczowa w Żelistrzewie?.

Pierwszy etap inwestycji obejmuje zakres od umocnienia skarp na rzece Gizdepce, budowę rurociągu DN600 dług ca 118 mb do studni oznaczonej jako D2 wraz ze zbiornikiem retencyjnym o pojemności V=200 m3.

Wykonawca robót – firma HYDRO-MAG Sp. z o.o. z Garcza

Wartość robót I etapu wynosi 580 tys. zł brutto.

Termin wykonania? do dnia 28 lutego 2021 r.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content