Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[VIDEO] Festyn Rodzinny i Bajkowy Dzień Dziecka w Mrzezinie 2014

1 czerwca w Mrzezinie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Na scenie swoje zdolności zaprezentowały dzieci z Zespołu Szkół w Mrzezinie. Przedstawiano również doświadczenia z zakresu fizyki. Niemałą atrakcją był wspaniały pokaz magika. Całość zakończył występ zespołu młodzieżowego Spontan z Wierzchucina. Podczas festynu najmłodsi korzystali z uroków dmuchanej trampoliny, tworzyli również wspaniały ogromne bański. Festyn został zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Mrzezina. Na organizację festyny Stowarzyszenie otrzymało dofinansowanie z Gminy Puck oraz ze Starostwa Powiatowego w Pucku.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6023613481846980561]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content