[VIDEO] Festyn Rodzinny i Bajkowy Dzień Dziecka w Mrzezinie 2014

1 czerwca w Mrzezinie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Na scenie swoje zdolności zaprezentowały dzieci z Zespołu Szkół w Mrzezinie. Przedstawiano również doświadczenia z zakresu fizyki. Niemałą atrakcją był wspaniały pokaz magika. Całość zakończył występ zespołu młodzieżowego Spontan z Wierzchucina. Podczas festynu najmłodsi korzystali z uroków dmuchanej trampoliny, tworzyli również wspaniały ogromne bański. Festyn został zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Mrzezina. Na organizację festyny Stowarzyszenie otrzymało dofinansowanie z Gminy Puck oraz ze Starostwa Powiatowego w Pucku.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6023613481846980561]