Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Sołectwo Clebowo – akcja sprzątanie 10.06.2014

Na zebraniu wiejskim w lutym Pan Wójt złożył obietnicę, że w tym roku uda się wyremontować część chodnika. Chodnik został wyremontowany, za co bardzo dziękujemy. Wszyscy mieszkańcy zmobilizowali się i wspólnie przystąpiliśmy do porządkowania terenu wokół chodnika i w centrum wsi przy stawie. Otrzymaliśmy dofinansowanie z Gminy na zakup tuj i roślin, które upiększą naszą wieś. Praca wre, każdy, kto ma odrobinę czasu i chce mieszkać w czystej i zadbanej miejscowości pomaga, za co serdecznie dziękuje. Sołtys.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6024322363041833553]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content