Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

„Baśka” – Remus Żelistrzewo

28 stycznia w Domu Kultury w Żelistrzewie, odbył się turniej sportowy o Puchar Żelistrzewa. Turniej był dedykowany zespołowi RemuS Żelistrzewo.

Turniej został rozegrany w Domu Kultury w Żelistrzewie z okazji jubileuszu zespołu RemuS Żelistrzewo, który otworzył kącik Remusa związany z Baśką kaszubską w Domu Kultury. Remus Żelistrzewo to utytułowany zespół, który jest ambasadorem Żelistrzewa. Zespół jest reprezentowany przez: Wacława Bałachowskiego, Kazimierza Kreft, Tadeusza Kańskiego, Bogdana Miszka, Zygmunta Wiśniewskiego oraz Kazimierz Jeske.

Turniej został rozegrany wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport. W turnieju rywalizowano podczas 5 rund. Wszyscy zawodnicy rywalizowali o puchary i upominki.

Zwycięzcą turnieju został Wild Zygmunt – Wejher Wejherowo. Drugie miejsce zdobył Kostuch Bernard ? Pogorszewo. Na trzecim miejscu rywalizację ukończył Dziemiańczyk Andrzej ? Wicko.

Turnie par wygrali Dziemiańczyk Andrzej i Kozioł Irena z Wicka. Drugie miejsce zajął RemuS Żelistrzewo – Hallman Łukasz i Hallman Mateusz. Trzecie miejsce na podium zdobył Kłos Werblinia – Otrombke Roman i Odwald Henryk.

W rywalizacji zespołów zwyciężył RemuS Żelistrzewo ? kpt. Bałachowski Wacław, Wiśniewski Zygmunt, Hallman Łukasz, Hallman Mateusz. Drugie miejsce zajłł zespół Szpeli Władysławowo, natomiast na trzecim miejscu sklasyfikowano Rekowian Rekowo Górne

Organizatorem turniej sportowego o Puchar Żelistrzewa w karcianą Baśkę, był zespół RemuSa Żelistrzewo.

Wyniki znajdują się tutaj

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content