• Mieszkańcy

Konferencja w Pucku z okazji 98. rocznicy zaślubin Polski z morzem

Od 2000 roku Towarzystwo Upiększania Miasta Pucka organizuje konferencje popularno-naukowe z okazji kolejnych rocznic zaślubin Polski z morzem. Przypominamy o czynach Polaków, którzy doprowadzili do odzyskania niepodległości Rzeczpospolitej – naszej Ojczyzny. Refleksji historycznej zawsze towarzyszy spojrzenie w przyszłość Polski morskiej.
Tegoroczną konferencję objęli patronatem: Metropolita Gdański, Rektor AMW i Burmistrz Jastarni.
zaślubiny.2018.info