Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Beka w obiektywie

Mamy wielką przyjemność zaprosić Was na wystawę fotograficzną naszego morsa Mariusza Zarzyckiego, świetnego obserwatora przyrody. Wystawa w miejscu CAFE ANIOŁ w GDYNI,  w dniu 19 września o godz 17.00. Bywalcy Facebook’a zapewne znają jego pracę , przepiękne urokliwe zdjęcia…

Zapraszamy!


12003170_903901266329668_2662850595955192150_n

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content