Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zaproszenie na „Dzień Sąsiada”

To już druga edycja „Dnia Sąsiada”, tym razem z nutką kaszubską, przy udziale kapeli kaszubskiej „Plesta” oraz zespołem „System”.
Udział w spotkaniu potwierdził także ks. Roman Skwiercz (gawędziarz, ale i niegdyś wikariusz żelistrzewskiej Parafii)

Pozdrawiam

Robert Brzoskowski

Stowarzyszenie Nasze Żelistrzewo

19_09_2015

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content