Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Bezpłatne wyjazdy wakacyjne – lato 2018 Nie zwlekaj z zapisem. Ostatnie wolne miejsca!

Bezpłatne wyjazdy wakacyjne – lato 2018 Nie zwlekaj z zapisem. Ostatnie wolne miejsca!

Nieodpłatne obozy wakacyjne dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjum z Gminy Puck – lipiec 2018 r.

kolonie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content