Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Błądzikowo: Zielone Świątki ? Święto NMP Matki Kościoła

Msza św. w intencji mieszkańców a także o dobre urodzaje.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6024320902792569025]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content