Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Brak zgłoszeń kandydatów na sołtysa Sołectwa Rekowo Górne

Brak zgłoszeń kandydatów na sołtysa Sołectwa Rekowo Górne

Obwieszczenie WGP z dnia 05.02.2019

WÓJTA GMINY PUCK z dnia 5 lutego 2019 roku w sprawie wyborów Sołtysa Sołectwa Rekowo Górne

Z uwagi na brak zgłoszeń kandydata/ów na sołtysa Sołectwa Rekowo Górne wybory zarządzone na dzień 17.02.2019 r.

w Sołectwie Rekowo Górne nie odbędą się

WÓJT GMINY PUCK

Tadeusz Puszkarczuk

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content