Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Ferie zimowe w szkołach

Lp. SZKOŁA PROPOZYCJA ZAJĘĆ
1. DARZLUBIE ? godz. 9 00 ? 13 00 ? termin :

11 lutego ? 22 lutego

Zajęcia na basenie i kręgielni w Gniewinie, w

Jumpcity w Rumi, oraz  w Centrum Eksperyment w Gdyni. Zajęcia kulinarne i komputerowe. Mini turniej piłki siatkowej , mini turniej piłki koszykowej, mini turniej tenisa stołowego, szachy.

2. ŁEBCZ

? godz. 9 00 ? 13 00 ? termin:

11 lutego ? 15 lutego

Zajęcia rekreacyjno ? sportowe i plastycznotechniczne oraz zabawy świetlicowe. Oglądanie

filmu w Multikinie w Rumi. Wyjazd do Błękitnej Szkoły we Władysławowie.

3. LEŚNIEWO ? godz. 9.00 ? 14 00 ? termin:

11 lutego ? 15 lutego

 

 Oglądanie filmu w Multikinie w Rumi. Zajęcia w Jumpcity w Rumi, w aquaparku w Redzie, na kręgielni i strzelnicy w Pucku, lego, małe zoo i w papugarni w Rumi. Eksperymenty i doświadczenia chemiczne. Zajęcia sportowe i plastyczne.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content