Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Budowa elementów małej infrastruktury w Błądzikowie

Budowa elementów małej infrastruktury w Błądzikowie

Urząd Gminy Puck w dniu 22.07.2013 r. dokonał odbioru zadania ?Budowa elementów małej infrastruktury turystycznej w miejscowości Błądzikowo?.

Inwestycja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w zakresie małych projektów w ramach działania 413 ?Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju? objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Wykonawcą zadania była firma: Usługi budowlane Łukasz Wojtania z siedzibą w Wierzchucinie, ul. Wejherowska 16A. Kwota zrealizowanych robót to 25.215 zł.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012094421380014849]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content