Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Inwestycje
  • Zakończenie remontu drogi powiatowej Łebcz – Starzyński Dwór

Zakończenie remontu drogi powiatowej Łebcz – Starzyński Dwór

Dnia 26 lipca 2013 r. przekazano oficjalnie do użytku prawie 3 kilometrowy odcinek wyremontowanej drogi Łebcz – Starzyński Dwór.

Prace drogowe trwały od maja i objęły m.in. wykonanie na całej trasie nowej nawierzchni, nowych chodników i zjazdów do posesji oraz oznakowania.

Cała inwestycja kosztowała 1,9 mln zł, z czego połowa pokryta została z tzw. "Schetynówek" czyli Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Gmina Puck dofinansowała powyższą inwestycję w kwocie 763.890,- zł. Pozostała część pochodzi z budżetu Powiatu Puckiego.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012094001210995217]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content