• Inwestycje

Zakończenie remontu drogi powiatowej Łebcz – Starzyński Dwór

Dnia 26 lipca 2013 r. przekazano oficjalnie do użytku prawie 3 kilometrowy odcinek wyremontowanej drogi Łebcz – Starzyński Dwór.

Prace drogowe trwały od maja i objęły m.in. wykonanie na całej trasie nowej nawierzchni, nowych chodników i zjazdów do posesji oraz oznakowania.

Cała inwestycja kosztowała 1,9 mln zł, z czego połowa pokryta została z tzw. "Schetynówek" czyli Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Gmina Puck dofinansowała powyższą inwestycję w kwocie 763.890,- zł. Pozostała część pochodzi z budżetu Powiatu Puckiego.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012094001210995217]