Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Inwestycje
  • Budowa kanalizacji deszczowej w ul. Długiej w Połchowie

Budowa kanalizacji deszczowej w ul. Długiej w Połchowie

Gmina Puck zakończyła inwestycję pn. ?Budowa kanalizacji deszczowej w ul. Długiej w Połchowie?. W ramach zadania wykonano sieć kanalizacji deszczowej PCV ? 250 i ? 200 o łącznej długości 194 m. Koszt wykonania wyniósł 48.954,- zł brutto.

Wykonawca zadania wybranym w drodze przetargu nieograniczonego było Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ?Półwysep? Kazimierz Okrój i Grzegorz Okrój Sp.j. z siedzibą w Rekowie Górnym.

2305

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content