Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Ewaluacja inicjatyw społecznych

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Słupsku prowadzony przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku zaprasza na spotkanie animacyjne z zakresu realizacji i rozliczania projektów społecznych / inicjatyw społecznych.

 Ewaluacja inicjatyw społecznych

 Spotkanie prowadzone będzie metodą warsztatową.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji publicznych, jednostek samorządu terytorialnego oraz grup nieformalnych, takich jak koło gospodyń wiejskich, klub seniora, klub wolontariusza, zainteresowanych działaniem na rzecz swojego środowiska lokalnego, realizacją projektów na rzecz mieszkańców małych społeczności lokalnych.

Na spotkaniu omawiana będzie realizacja działań projektowych, dokumentowanie działań i promocja, etap ewaluacji i rozliczenia.

Spotkanie promować będzie partnerską, wspólną i kompleksową realizację działań na rzecz środowiska lokalnego. Uczestnicy spotkania poznają najważniejsze zasady prowadzenia i rozliczania oddolnych projektów / inicjatyw.

Spotkanie odbędzie się 9 listopada br. w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych w Pucku, ul. M. Konopnickiej 19. Początek spotkania o godz. 9.00

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu i przesłanie drogą elektroniczną odpowiedniego formularza zgłoszeniowego (wraz ze skanem podpisu i pieczątką) dostępnego w załączniku na adres info_slupsk(at)roefs.pl  lub fax na numer 059 841 32 61.

Serdecznie zapraszamy!

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W SPOTKANIU

PROGRAM SPOTKANIA ANIMACYJNEGO

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content