Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Budowa kanalizacji w Domatowie

Budowa kanalizacji w Domatowie

W dniu 8.03.2022 r. podpisano umowę na realizację inwestycji pn. ?Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Domatowo?. Dzięki przedsięwzięciu powstanie ok. 5,8 km sieci kanalizacji grawitacyjnej i tłocznej wraz ze 111 szt. przyłączy kanalizacyjnych oraz tłocznią ścieków.

Wykonawcą zadania jest firma ZWK Marszall Sp. z o.o. z siedzibą w Krokowej. Wartość robót ustalono na kwotę 4 099 000,01 zł. Inwestycja współfinansowana jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content