Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Budowa kanalizy w Mrzezinie

Wykonanie kanalizacji sanitarnej w miejscowości Mrzezino. Wartość podpisanej umowy 7.584.180,- zł brutto. Inwestycja jest realizowana w ramach projektu ?Uporządkowanie gospodarki ściekowej w Aglomeracji Puck ? budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Darzlubie, Brudzewo, Mechowo, Mrzezino? współfinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (POIiS).
W ramach ww. zadania wykonane zostanie: kanalizacja sanitarna grawitacyjna o długości 6,62 km; kanalizacja sanitarna tłoczna o długości ok. 1,11 km; przyłącza o długości ok. 1,66 koraz 3 tłocznie ścieków.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content