Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Inwestycje
  • Budowa nawierzchni drogowej części ul. Wiejskiej wraz ze zjazdami oraz kanalizacją deszczową w Strzelnie

Budowa nawierzchni drogowej części ul. Wiejskiej wraz ze zjazdami oraz kanalizacją deszczową w Strzelnie

?Budowa nawierzchni drogowej części ul. Wiejskiej wraz ze zjazdami oraz kanalizacją deszczową w Strzelnie. Wykonawca Skanska S.A. mającą siedzibę w Warszawie, Oddział Gdańsk. Wykonanie robót do dnia 31 października 2014 r.
cena 821 tys. zł brutto

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6071050183315167393]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content