Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • [FOTO] Poznajemy naszą Małą Ojczyznę

[FOTO] Poznajemy naszą Małą Ojczyznę

Pod takim tytułem odbył się konkurs filmowy przygotowany przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck dla szkół w Gminie Puck. Temat konkursu ?Odkrywamy piękno naszej wsi-lato?.

Do konkursu przystąpiły: dwa zespoły z ZS w Starzynie, zespoły ze SP w Strzelnie, w Swarzewie i z Rekowa Górnego.

Każdy zespół przygotował pod okiem nauczyciela-opiekuna 10-cio minutowy film na wskazany temat. Komisja w składzie Urszula Stachowiak artysta-plastyk, Piotr Kropidłowski- informatyk, filmowiec, Jan P. Dettlaff- dyrektor OKSiT po obejrzeniu i analizie postanowiła przyznać trzy wyróżnienia: dla Szkoły Podstawowej w Strzelnie: opiekun pani Dorota Muza. Zespół w składzie: Wiktoria Białk i Olimpia Rinca. Dla Szkoły Podstawowej w Swarzewie: opiekun pani Katarzyna Skrzypkowska, zespół w składzie Agata Lessnau i Kamil Lessnau. Dla Szkoły Podstawowej z Rekowa Górnego: opiekun pani Aleksandra Bodnar, zespół w składzie Martyna i Dominika Dawidowskie. Pozostałe zespoły otrzymały upominki za udział. Następnym tematem do realizacji będzie ?Zima?.

Mariola Parchem OKSiT

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6069715206319699713]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content