[FOTO, VIDEO] "Inwestor Na Medal 2014" dla Gminy Puck

W dniu 9 października w Polskim Komitecie Olimpijskim w Warszawie na uroczystej gali Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk odebrał wyróżnienie „Inwestora Na Medal 2014” dla Gminy Puck.
Nagroda została przyznana na podstawie nominacji Marszałka Województwa Pomorskiego za całokształt działalności na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród dzieci i młodzieży oraz społeczności lokalnej. Wyróżnienie przyznawane jest inwestorom za wyjątkowe zaangażowanie w budowę lub modernizację obiektów sportowych, pozyskiwanie środków zewnętrznych na ten cel. Jest jedynym tego typu konkursem, który w sposób kompleksowy analizuje osiągnięcia i w ramach którego przyznawane są wyróżnienia osobom, samorządom, instytucjom i firmom,  które znacząco przyczyniły się do rozwoju sportowej Polski.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6068944337864331505]