Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Łebczu

W grudniu 2020r. Gmina Puck uzyskała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki , w ramach Programu Programu Sportowa Polska ? Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej ? Edycja 2020 na realizację zadania ?Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Łebczu? .

Prace budowlane już trwają, a ich zakończenie przewidziane jest na 30.07.2021r. Zakres prac obejmuje wybudowanie nowoczesnej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Łebczu.

Wartość inwestycji wynosi 3 843 32,00 zł, z czego 1 700 000zł stanowi dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki.