Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Budowa sieci kanalizacji deszczowej w miejscowości Żelistrzewo ? etap II

Budowa sieci kanalizacji deszczowej w miejscowości Żelistrzewo ? etap II

Gmina Puck podpisała umowę na zadanie pn.: ?Budowa sieci kanalizacji deszczowej w miejscowości Żelistrzewo ? etap II?.

Przedsięwzięcie wykonane zostanie w ramach zadania: ?Poprawa efektywności wód opadowych poprzez budowę systemów kanalizacji deszczowej na terenie gmin Związku Międzygminnego Zatoki Puckiej ? kanalizacja deszczowa w Żelistrzewie?.

II etap inwestycji obejmuje wykonanie odcinka kanalizacji deszczowej od zbiornika retencyjnego (wykonanego w I etapie) poprzez przewiert pod torami – do ul. Różanej, w tym:

  1. przewiert sterowany o średnicy 650 mm ? 110,40 mb
  2. rurociąg z rur polietylenowych o średnicy 600 mm w wykopie umocnionym ? 53,7 mb
  3. rurociąg z rur polietylenowych o średnicy 300 mm? 21,7 mb
  4. studnie ?1200 ? 5 szt.

Wykonawca robót – firma HYDRO-MAG Sp. z o.o. ul. Kartuska 46, 83-333 Garcz

Wartość robót II etapu wynosi 1,1 mln zł brutto.

Termin wykonania? do 26 stycznia 2022 r.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content