Budowa sieci kanalizacji deszczowej w miejscowości Żelistrzewo ? etap II

Gmina Puck podpisała umowę na zadanie pn.: ?Budowa sieci kanalizacji deszczowej w miejscowości Żelistrzewo ? etap II?.

Przedsięwzięcie wykonane zostanie w ramach zadania: ?Poprawa efektywności wód opadowych poprzez budowę systemów kanalizacji deszczowej na terenie gmin Związku Międzygminnego Zatoki Puckiej ? kanalizacja deszczowa w Żelistrzewie?.

II etap inwestycji obejmuje wykonanie odcinka kanalizacji deszczowej od zbiornika retencyjnego (wykonanego w I etapie) poprzez przewiert pod torami – do ul. Różanej, w tym:

1. przewiert sterowany o średnicy 650 mm ? 110,40 mb
  2. rurociąg z rur polietylenowych o średnicy 600 mm w wykopie umocnionym ? 53,7 mb
  3. rurociąg z rur polietylenowych o średnicy 300 mm? 21,7 mb
  4. studnie ?1200 ? 5 szt.

Wykonawca robót – firma HYDRO-MAG Sp. z o.o. ul. Kartuska 46, 83-333 Garcz

Wartość robót II etapu wynosi 1,1 mln zł brutto.

Termin wykonania? do 26 stycznia 2022 r.