Zapraszamy na Dzień Gęsi do Domu Kultury w Strzelnie

Koło Gospodyń Wiejskich w Strzelnie, Wiejski Dom Kultury; Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zapraszają na wspólne celebrowanie tradycji świętomarcińskiej podczas Dnia Gęsi – 14 listopada (niedziela) 2021 roku o godz. 15:00 do Wiejskiego Domu Kultury w Strzelnie.

W programie:

• Sprzedaż lokalnych wyrobów z gęsiny
  • konkursy tematyczne dla dzieci i dorosłych z nagrodami
  • gęsia biesiada przy oprawie muzycznej zespołu „Czarne Kapelusze”

Serdecznie zapraszamy do Strzelna na wspólną zabawę! Do zobaczenia.

OKSiT w Gminie Puck