Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Zapraszamy na Dzień Gęsi do Domu Kultury w Strzelnie

Zapraszamy na Dzień Gęsi do Domu Kultury w Strzelnie

Koło Gospodyń Wiejskich w Strzelnie, Wiejski Dom Kultury; Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zapraszają na wspólne celebrowanie tradycji świętomarcińskiej podczas Dnia Gęsi – 14 listopada (niedziela) 2021 roku o godz. 15:00 do Wiejskiego Domu Kultury w Strzelnie.

W programie: 

  • Sprzedaż lokalnych wyrobów z gęsiny
  • konkursy tematyczne dla dzieci i dorosłych z nagrodami
  • gęsia biesiada przy oprawie muzycznej zespołu „Czarne Kapelusze”

Serdecznie zapraszamy do Strzelna na wspólną zabawę! Do zobaczenia.

OKSiT w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content