Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • Budowa sieci kanalizacyjnej trwają prace na terenie Brudzewa

Budowa sieci kanalizacyjnej trwają prace na terenie Brudzewa

Trwa kolejny etap budowy kanalizacji w Gminie Puck. Tym razem działania obejmują miejscowość Brudzewo. Prace idą zgodnie z planem, a mieszkańcy są zadowoleni z postępującej inwestycji.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content