Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
 • Gmina
 • Projekt,, Wykwalifikowani, gotowi do pracy! ? Aktywizacja osób bezrobotnych z terenu Gminy Puck?

Projekt,, Wykwalifikowani, gotowi do pracy! ? Aktywizacja osób bezrobotnych z terenu Gminy Puck?

Projekt,, Wykwalifikowani, gotowi do pracy! ? Aktywizacja osób bezrobotnych z terenu Gminy Puck? dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 ? 2020, działanie 5.2 Aktywizacja zawodowa.

Projekt obejmuje wsparciem ogółem 50 osób z terenu Gminy Puck, zarejestrowane jako bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pucku, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy. Celem projektu jest zwiększenie zatrudnienia osób pozostających bez pracy z terenu Gminy Puck.

Projekt realizowany będzie poprzez zaoferowanie beneficjentom kompleksowych rozwiązań w zakresie aktywizacji zawodowej w szczególności poprzez:

 • wsparcie psychologiczno ? doradcze
 • poradnictwo zawodowe
 • warsztaty
 • szkolenia
 • pośrednictwo pracy
 • kursy zawodowe
 • staże
 • praktyki zawodowe
 • subsydiowane zatrudnienie ? wyposażenie/doposażenie miejsc pracy

Najważniejszym efektem jaki projekt da jego uczestnikom, jest podjęcie i utrzymanie pracy przez min 45% beneficjentów.

Całkowita wartość projektu wynosi 696 882,30 zł

Dofinansowanie wynosi 662 038,18 zł, co stanowi 95 % całego projektu

Umowa o dofinansowanie podpisana została w dniu 14 listopada 2019 r.

 

 

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content