Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Budowa sieci wodociągowej w Strzelnie

Zakończono zadanie Budowa sieci wodociągowej w Strzelnie, gdzie wykonano sieć wodociągową w ul. Wesołej o długości 223 m.

Wykonawca zadania: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ?REDA? Sp. z o. o., Sp. K.

Wartość zadania: 15.867,- zł brutto

20160914_102335

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content