Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Inwestycje
  • Gmina Puck: Odbiór zadań inwestycyjnych w Rzucewie, Żelistrzewie, Widlinie i Gnieżdżewie

Gmina Puck: Odbiór zadań inwestycyjnych w Rzucewie, Żelistrzewie, Widlinie i Gnieżdżewie

Gmina Puck dokonała odbioru remontu drogi w Rzucewie, remontu drogi ulicy Słonecznej w Żelistrzewie, remontu drogi ulicy  Spacerowej w Widlinie oraz remontu drogi ulicy Młyńskiej w Gnieżdżewie.

Wykonawcą powyższych robót była firma Kruszywo Sp. z o.o. z siedzibą 84-223 Linia  ulica Długiej 4B

Koszt inwestycji to 283 000 zł brutto.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content