Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Inwestycje
  • Gmina Puck: Odbiór zadań inwestycyjnych w Osłoninie, Mieroszynie, Starzynie i Werblinii

Gmina Puck: Odbiór zadań inwestycyjnych w Osłoninie, Mieroszynie, Starzynie i Werblinii

Gmina Puck dokonała odbioru remontu drogi ulicy Leśnej w Osłoninie, ulicy Ogrodowej w Mieroszynie, ulicy Spółdzielców w Starzynie oraz ulicy Św. Rocha w Werblinii

Wykonawcą powyższych robót była firma SKANSKA S.A. z siedzibą 01-218 Warszawa ul. Gen. Józefa Zajączka 9

Koszt inwestycji to 627 000 zł brutto

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content