Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

BUDOWA SZKOŁY W LEŚNIEWIE

W dniu 7 grudnia 2011 r. podpisano umowę na budowę nowej szkoły w Leśniewie.

Budynek o powierzchni użytkowej 6240 m2 będzie posiadał 15 klas dla szkoły podstawowej (w tym 2 dla ?zerówki?), salę gimnastyczną o wym. 24,6 x 38,2 m z trybunami, bibliotekę, świetlicę, izbę pamięci, siłownię, salą aerobiku, gabinety i pomieszczenia dla nauczycieli, szatnię wyposażoną w szafki, stołówkę, zaplecze kuchenne, węzły sanitarne, kotłownię, windę dla niepełnosprawnych. Przetarg na wykonanie zadania wygrała firma Usługi Drogowo ? Budowlane i Kanalizacyjne ?ARKA BUD? z Robakowa (Luzino).

Wartość umowy wynosi ponad 15,6 mln zł.

Dzieci rozpoczną naukę w nowej szkole  we wrześniu 2013 r.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content