Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Cz.2 Leśniewo: Ćwiczenia ? znaleziono nielegalne substancje w szkole podstawowej

Cz.2 Leśniewo: Ćwiczenia ? znaleziono nielegalne substancje w szkole podstawowej

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Puck w dniu 18 kwietnia br. otrzymali zgłoszenie od anonimowej osoby, która twierdziła, że najprawdopodobniej ktoś na terenie szkoły Podstawowej w Leśniewie przechowuje nielegalne środki odurzające. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wraz ze specjalnie wyszkolonym do wyszukiwania substancji zakazanych psem, skrupulatnie przeszukali cały teren szkoły i rzeczywiście stwierdzili obecność narkotyków. Narkotyki były ukryte w specjalnie przygotowanej do tego celu skrytce w ściance działowej łazienki oraz w dobrze zabezpieczonym kartonie po sprzęcie elektronicznym. Były to oczywiście tylko ćwiczenia profilaktyczne zaplanowane i skoordynowane z działaniami władz placówki, pokazujące dzieciom możliwości działania Policji, która potrafi w bardzo skuteczny sposób wykorzystać do tego celu jakże wrażliwy nos czworonoga.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6275204035663854641]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content