?Czyste Powietrze? z dofinansowaniem do 90%

„Fundacja GlobalECO serdecznie zapraszają mieszkańców zainteresowanych udziałem w programie ?Czyste Powietrze? z dofinansowaniem do 90% do termomodernizacji budynków oraz wymiany kotłów, do uczestniczenia w spotkaniach informacyjnych

Spotkania odbędą się w miejscowościach:

26.03.2019r. godz. 17.00 ? Żelistrzewo, Dom Kultury

09.04.2019r. godz. 17.00 ? Leśniewo, Remiza ? Wiejski Klub Kultury

09.04.2019r. godz. 19.00 ? Strzelno, Dom Kultury

Celem programu jest montaż instalacji kotłów, pomp ciepła oraz termomodernizacji budynków mieszkańców Gminy.?

plakat A3- Gmina Puck