Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

?Czyste Powietrze? z dofinansowaniem do 90%

 

„Fundacja GlobalECO serdecznie zapraszają mieszkańców zainteresowanych udziałem w programie ?Czyste Powietrze? z dofinansowaniem do 90% do termomodernizacji budynków oraz wymiany kotłów, do uczestniczenia w spotkaniach informacyjnych

Spotkania odbędą się w miejscowościach:

 

26.03.2019r. godz. 17.00 ? Żelistrzewo, Dom Kultury   

09.04.2019r. godz. 17.00 ? Leśniewo, Remiza ? Wiejski Klub Kultury

09.04.2019r. godz. 19.00 ? Strzelno, Dom Kultury

 

Celem programu jest montaż instalacji kotłów, pomp ciepła oraz termomodernizacji budynków mieszkańców Gminy.?

plakat A3- Gmina Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content