Dalsza pomoc Wojska Obrony Terytorialnej w Gminie Puck.

Wojsko Obrony Terytorialnej kontynuuje wsparcie działań Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku w formie dystrybucji żywności dla uprawnionych mieszkańców Gminy. Polega ono na bezpośrednim dostarczeniu paczek żywnościowych do domów beneficjentów przez żołnierzy w dniach 28 kwietnia i 4 maja 2020 r. Działanie Wojska to duże ułatwienie dla mieszkańców i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku oraz ograniczenie ryzyka zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2.