Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Dalsza pomoc Wojska Obrony Terytorialnej w Gminie Puck.

Dalsza pomoc Wojska Obrony Terytorialnej w Gminie Puck.

Dalsza pomoc Wojska Obrony Terytorialnej w Gminie Puck.
Wojsko Obrony Terytorialnej kontynuuje wsparcie działań Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku w formie dystrybucji żywności dla uprawnionych mieszkańców Gminy. Polega ono na bezpośrednim dostarczeniu paczek żywnościowych do domów beneficjentów przez żołnierzy w dniach 28 kwietnia i 4 maja 2020 r. Działanie Wojska to duże ułatwienie dla mieszkańców i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku oraz ograniczenie ryzyka zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content