UWAGA – UTRUDNIENIA NA DRODZE W DARZLUBIU

Informujemy, że w dniu 11 maja 2020 r. firma ?ELGRUNT? rozpoczyna prace związane z usunięciem usterek ułożonej nawierzchni asfaltowej w ul. Puckiej w Darzlubiu.

Utrudnienia w ruchu potrwają do dnia 25 maja 2020 r. W przypadku ewentualnego przedłużenia okresu prac, niezwłocznie o tym poinformujemy.

Projekt czasowej zmiany organizacji ruchu w załączeniu.

Dla wszystkich pojazdów zaprojektowano objazd do Wielkiej Piaśnica drogą wojewódzką nr 213 na odcinku Połczyno ? Krokowa oraz drogą nr 218 na odcinku Krokowa ? Wielka Piaśnica.

Dla autobusów przewidziano możliwość przejazdu droga powiatową nr 1510G na odcinku Darzlubie ? Mechowo oraz dalej drogą gminną o nawierzchni gruntowej Mechowo ? Zdrada.

W związku ze zmianą trasy autobusów przy drodze powiatowej nr 1510G zaprojektowano tymczasowe przystanki autobusowe.

Na czas wykonywania robót na odcinku drogi gminnej ustawiony będzie znak zakazu wjazdu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej ponad 8 ton z wyłączeniem pojazdów służb miejskich oraz autobusów celem zapobiegania szybkiej degradacji drogi, a także dla bezpiecznego przejazdu autobusów komunikacji publicznej.

Zmiana organizacji ruchu w Darzlubiu

mgr Danuta Polec