Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Diagnoza potrzeb społeczności lokalnej

Diagnoza potrzeb społeczności lokalnej

„Szanowni Mieszkańcy!

W związku w przygotowaniem przez Północnokaszubską Lokalną Grupę Rybacką Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014 – 2020 zachęcamy do uzupełnienia ankiety dotyczącej diagnozy problemów i potrzeb mieszkańców. Wyniki ankiety stanowić będą materiał wyjściowy do zdefiniowania celów realizacji Strategii. Ankiety należy dostarczyć w terminie do dnia 21 lutego 2015 r. do Biura Północnokaszubskiej LGR (Władysławowo, ul. Hallera 19, II piętro) lub na adres e-mail: biuro@plgr.pl.”

Załącznik do pobrania

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content