Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Dobry start 300+ – przypomnienie

Dobry start 300+ – przypomnienie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku uprzejmie przypomina, że zbliża się termin zakończenia składania wniosków aby otrzymać świadczenie Dobry start 300+ na wyprawkę szkolną. Wniosek należy złożyć najpóźniej do końca listopada. Przypominamy też, że wyprawka dla ucznia należy się bez względu na dochód w rodzinie, na każde dziecko uczące się do 20 roku życia, a na dzieci niepełnosprawne uczące się w szkole do ukończenia przez nie 24 roku życia.

Wnioski można składać:

drogą elektroniczną (bankowość elektroniczna lub portal Emp@tia) lub osobiście pod adresem: Puck, ul. 10 lutego 38, pokoje nr: 105, 106, 107 (poniedziałek ? piątek, w godz. 9.00 ? 14.00).

Informacja tel. 58 675 46 73/74/75/82

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content