Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Nowe żłobki na terenie gminy Puck

Nowe żłobki na terenie gminy Puck

Zarząd Województwa zatwierdził listę wniosków o dofinansowanie w ramach działania 5.3 Opieka nad dziećmi do lat trzech.

Na terenie naszej Gminy powstaną trzy nowe placówki ? Samorządowy żłobek w Starzynie oraz dwie placówki prywatne w Swarzewie i Celbówku.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content