Dofinansowanie przebudowy drogi gminnej na trasie Strzelno – Łebcz- Swarzewo

W dniu 18 lipca br. Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk podpisał umowę na dofinansowanie przebudowy drogi gminnej na trasie Strzelno – Łebcz- Swarzewo

Inwestycja obejmuje przebudowę drogi gminnej na trasie Strzelno -Łebcz- Swarzewo o łącznej długości 4,52 km. W ramach inwestycji położona zostanie nawierzchnia bitumiczna, chodnik, kanalizacja deszczowa. Planowany koszt to 9,3 mln zł. dofinansowanie 50% z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.