Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Dofinansowanie przebudowy drogi gminnej na trasie Strzelno – Łebcz- Swarzewo 

Dofinansowanie przebudowy drogi gminnej na trasie Strzelno – Łebcz- Swarzewo 

W dniu 18 lipca br. Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk podpisał umowę na dofinansowanie przebudowy drogi gminnej na trasie Strzelno – Łebcz- Swarzewo

Inwestycja obejmuje przebudowę drogi gminnej na trasie Strzelno -Łebcz- Swarzewo o łącznej długości 4,52 km. W ramach inwestycji położona zostanie nawierzchnia bitumiczna, chodnik, kanalizacja deszczowa. Planowany koszt to 9,3 mln zł. dofinansowanie 50% z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content