Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Zapraszamy na 6 „KASZËBSCZÉ BRËMZOWANI” w Gnieżdżewie

Zapraszamy na 6 „KASZËBSCZÉ BRËMZOWANI” w Gnieżdżewie

Już niedługo 6 edycja tej wyjątkowej, muzycznej imprezy! Ostatni raz w 2019 roku w murach placówki kultury w Gnieżdżewie  z ograniczeniami lokalowymi, dziś nad pięknym gnieżdżewskim stawem w plenerze.

Zapraszamy wszystkich chcących zobaczyć zmagania konkursowe mistrzów organek ustnych z całych Kaszub, posłuchać i zobaczyć instrumenty ludowe, kupić tabakierę, zażyć tabakę oraz zjeść smacznie!

Na mniejszych i większych gości czekać będzie wiele atrakcji. Darmowa strefa malucha przygotowana przez animatorki z „Urodzinek u Halinki”, liczne konkursy z nagrodami, koncerty i potańcówka z zespołem Atlantik na koniec!

Widzimy się 6 sierpnia w Gnieżdżewie nad stawem. Startujemy o godz. 16:00, a kończymy?? To już zależy od Was.

Do zobaczenia!

 

Organizatorzy: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck | Sołectwo Gnieżdżewo | Wiejski Klub Kultury | KGW | Klub Seniora | OSP w Gnieżdżewie

 

OKSiT w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content