• Gmina
  • Doskonała atmosfera i sportowe emocje – podsumowanie turnieju siatkówki gminy Puck

Doskonała atmosfera i sportowe emocje – podsumowanie turnieju siatkówki gminy Puck

W ostatnim turnieju siatkówki gminy Puck wzięło udział6 zespołów! To ogromny sukces organizatorów i uczestników, którzy nie zawiedli tym razem. W turnieju rywalizowały drużyny z Gnieżdżewa, Strzelna, Mrzezina, Łebcza oraz Werblini. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna z Gnieżdżewa, która zgarnęła 300 punktów!  Nie przegrała żadnego meczu. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna ze Strzelna, a na trzecim z Mrzezina. To wspaniałe wydarzenie, które zjednoczyło miłośników siatkówki i zachęciło do rywalizacji. Organizatorzy zapraszają na kolejną edycję już w przyszłym sezonie. Mamy nadzieję, że wówczas pojawi się jeszcze więcej drużyn i turniej zyska jeszcze większą popularność!

Sport to doskonały sposób na spędzanie czasu, integrację i poprawę kondycji fizycznej w gminie Puck. Turnieje to także okazja, aby spotkać przyjaciół i z pasją uprawiać ulubioną dyscyplinę. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach!

Link do zdjęć: https://flic.kr/s/aHBqjAtEWa

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

plakat POmorskie z Ukrainą
Skip to content