• Gmina
  • Kolekcja Piotra Pomieczyńskiego przypomina o historii Swarzewa i Gnieżdżewa

Kolekcja Piotra Pomieczyńskiego przypomina o historii Swarzewa i Gnieżdżewa

W Swarzewie odbyła się wystawa kolekcji Swarzewskiego Kolekcjonera Piotra Pomieczyńskiego, obejmująca przedmioty związane z historią miejscowości Swarzewo od czasów I wojny światowej aż po współczesność. Wśród eksponatów były pocztówki, książki a nawet klocki LEGO i wiele innych ciekawych przedmiotów. Wystawa przypomina o dziedzictwie kulturowym miejscowości i zachęca do jej odwiedzenia. Wystawa była organizowana przez OKSiT w gminie Puck oraz Swarzewskiego Kolekcjonera Piotra Pomieczyńskiego, który od około 15 lat gromadzi przedmioty związane z miejscowościami Swarzewo i Gnieżdżewo.

Czytaj więcej na: https://kaszuby24.pl/wystawa-kolekcji-swarzewskiego-kolekcjonera-piotra-pomieczynskiego-w-domu-kaszubskim-w-swarzewie/

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

plakat POmorskie z Ukrainą
Skip to content