Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Dotacja z WFOŚiGW

Gmina Puck otrzymała dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Dotacja z przeznaczeniem na demontaż, transport oraz unieszkodliwianie odpadów azbestowo- cementowych pochodzących  z nieruchomości  z terenu Gminy, których właścicielami są osoby fizyczne.

Z przyznanej dotacji zlikwidowany zostanie  azbest z 14 budynków.
Wysokość dofinansowania przez WFOŚ i GW wynosi 70 % wartości zadania.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content