Day: 26 maja, 2008

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu „Równać Szanse 2008” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności na wyrównywanie szans na dobry

Dotacja z WFOŚiGW

Gmina Puck otrzymała dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Dotacja z przeznaczeniem na demontaż, transport oraz unieszkodliwianie odpadów azbestowo- cementowych

E-szansa ….

72 osoby z terenu Gminy Puck zostały przeszkolone z zakresu obsługi komputera w ramach projektu ?E-SZANSA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PUCK ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM CYFROWYM?