Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Budowa nawierzchni wraz z kanalizacją deszczową w Smolnie

Budowa nawierzchni wraz z kanalizacją deszczową w Smolnie

W miejscowości Smolno trwają prace przy wykonywaniu nawierzchni asfaltowej wraz z kanalizacją deszczową ul. Św. Rocha.

Prace wykonuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z.o.o z Pucka.

W ramach inwestycji przewiduje się wykonanie nawierzchni asfaltowej o długości 344 mb.

Termin zakończenia robót ustalono na 28 września br.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content