• Mieszkańcy

Drugi turniej klasyfikacyjny w piłce siatkowej dla zespołów z terenu Gminy Puck 11.01.2014

W dniu 11 stycznia 2014 roku rozegrany został drugi turniej klasyfikacyjny w piłce siatkowej dla zespołów z terenu Gminy Puck na sezon 2013/2014. Turniej z udziałem 7 zespołów przeprowadzony został systemem ?każdy z każdym? przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Kolejny ? trzeci ? turniej przeprowadzony zostanie w dniu 18 stycznia (sobota) 2014 roku o godz. 14 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

Więcej i komunikat na stronie:  www.oksitpuck.pl