Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Kon­cert kolęd pol­skich, fran­cu­skich i nie­miec­kich

19 stycz­nia po wie­czor­nej Mszy św. (ok.19.15) odbę­dzie się kon­cert kolęd pol­skich, fran­cu­skich i nie­miec­kich w wyko­na­niu zna­nego nam już  z kilku wystą­pień w naszej świą­tyni, chóru Aka­de­mii Mor­skiej z Gdyni. Spe­cjal­nie przy­go­to­wany przez chór na czas kolęd pro­gram nazywa się ?Nad­mor­skie kolę­do­wa­nie?. Muzycy wystę­pują pod batutą  dyry­genta Pana Karola Hilli. Ser­decz­nie zapraszamyfarakol

farakole

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content